DRŽAVA / COUNTRY
|
SUDIONICI / PARTICIPANTS
|
|
|
ALBANIJA/ALBANIA
|
|
|
Arben Meksi
|
ARGENTINA/ARGENTINA
|
|
|
Pablo Javier Diaz
|
|
Alberto Jose Femia
|
|
Adrian Anibal Palmas
|
|
Daniel E.Varela
|
AUSTRALIJA/AUSTRALIA
|
|
|
Edward McMahon
|
AUSTRIJA/AUSTRIA
|
|
|
Hule Hanušić
|
|
Josef Paier
|
|
Klaus Pitter
|
|
Stefan Wenczel
|
BAHREIN/BAHRAIN
|
|
|
A.Amir E AlHaiky
|
BELGIJA/BELGIUM
|
|
|
Dieter Bevers
|
|
Leon De Borger
|
|
Philippe Bossens
|
|
Jean-Pierre Coppieters
|
|
Luc Descheemaeker
|
|
Hans Dierick
|
|
Danny De Haes
|
|
Patrick Heymans
|
|
Stefaan Provijn
|
|
Constantin Sunenberg
|
|
Luc Vernimmen
|
|
Alfons Vos
|
BIH/BOSNIA AND HERZEGOVINA
|
|
|
Goran Krčmar
|
|
Jasminko Mulaomerović
|
|
Senad Nadarević
|
|
Rešad Sultanović
|
|
Husein Šljivo
|
BJELORUSIJA/BELARUS
|
|
|
Vitaly Bondar
|
|
Marina Gorelova
|
BRAZIL/BRAZIL
|
|
|
Joao Bosco Jaco de Azevedo
|
|
Jose Antonio Costa
|
|
Ronaldo Cunha Dias
|
|
Luciano Santos Duarte
|
|
Luis Fernando P. Mendes
|
|
Monika Papescu
|
|
José Miguel Pires Junior
|
|
William Martins Ribeiro
|
|
Eder Santos
|
BUGARSKA/BULGARIA
|
|
|
Valeri Alexandrov
|
|
Dimitar Ivanov Atanasov
|
|
Miroslav Bozhkov
|
|
Teodor Stoyanov Chernikov
|
|
Stoyan Todorov Chernikov
|
|
Nikolay Fitkov
|
|
Valentin Georgiev
|
|
Hristo Nedyalkov
|
|
Diliana Nikolova
|
|
Anatoliy Stankulov
|
|
Irien Trendafilov
|
|
Ivailo Tsvetkov
|
|
Veselin Zidarov
|
CIPAR/CYPRUS
|
|
|
Huseyin Cakmak
|
|
Igor Varchenko
|
|
Natalia Varchenko
|
CRNA GORA/MONTENEGRO
|
|
|
Vjekoslav Bojat
|
|
Darko Drljević
|
|
Luka Lagator
|
ČEŠKA REPUBLIKA/CZECH REPUBLIC
|
|
|
Petr Dudek
|
|
David Evžen
|
|
Ismail Kera
|
|
Roman Kubec
|
|
Lubomir Lichy
|
|
Jiri Novak
|
|
Rudolf Pejril
|
|
Marie Plotena
|
|
Jiri Srna
|
|
Tomaš Truneček
|
|
Aleš Vyjidak
|
EGIPAT/EGYPT
|
|
|
Wesam Khalil
|
ENGLESKA/ENGLAND
|
|
|
David T.Connaughton
|
|
Roger Penwill
|
|
Alexei Talimonov
|
|
Ross Thomson
|
|
Mark Winter
|
ESTONIJA/ESTONIA
|
|
|
Ester Lauringson
|
FINSKA/FINLAND
|
|
|
Heino Partanen
|
FRANCUSKA/FRANCE
|
|
|
Laurent Battistini
|
|
Bernard Bouton
|
|
Nader Hafezi
|
|
Shahrokh Heidari
|
|
Mario Montolivo
|
|
Gerald M.Peigneux
|
|
Jean Plantu
|
GRČKA/GREECE
|
|
|
Serafim Bakoulis
|
|
Grigoris Georgiou
|
|
Augoustinos Kissamitakis
|
|
Vasileios Papageorgiou
|
|
John Xagoraris
|
HRVATSKA/CROATIA
|
|
|
Borka Bilić
|
|
Hrvoje Bilić
|
|
Dubravka Bodulić
|
|
Slobodan Butir
|
|
Frano Cebalo
|
|
Darko Dožaić
|
|
Nađan Dumanić
|
|
Zoran Duniskvarić
|
|
Ana Gezi
|
|
Borislav Hegedušić
|
|
Ljubica Heidler
|
|
Roko Idžojtić
|
|
Marko Ivić
|
|
Borislav Josipović
|
|
Tomislav Kaurin
|
|
Dragutin Kovačević
|
|
Josip Kovačević
|
|
Darijan Kučko
|
|
Branko Lozinski
|
|
Žarko Luetić
|
|
Ratko Maričić
|
|
Mojmir Mihatov
|
|
Ćedomil Mišković
|
|
Živko Nimac
|
|
Damir Novak
|
|
Marijan Pavečić
|
|
Ivica Pezo
|
|
Darko Pavić
|
|
Zdenko Puhin
|
|
Žarko Radovanović
|
|
Mario Rosanda
|
|
Ivan Sabolić
|
|
Emil Strniša
|
|
Matija Šimunović
|
|
Slavko Virag
|
INDIJA/INDIA
|
|
|
Indranil Biswas
|
|
Malatesh M.Garadimani
|
|
Cheepuru Kiran Kumar
|
|
TVG Menon
|
|
Munduru Sekhar Rao
|
|
Jathish L Shettigar
|
INDONEZIJA/INDONESIA
|
|
|
Zaenal Abidin
|
|
Lega Cecilia
|
|
Achmad Cholid
|
|
Darsono
|
|
Edi Dharma
|
|
Jitet Kustana
|
|
Budi Hari Pujiono
|
|
Agus Eko Santoso
|
|
Sutarjo
|
|
Tommy Thomdean
|
|
Didie Sri Widiyanto
|
|
Danny Yustiniadi
|
IRAK/IRAQ
|
|
|
Jabar Saber
|
IRAN/IRAN
|
Saman Ahmadi
|
|
Pooya Abdoli
|
|
Mehdi Afradi
|
|
Saman Ahmadi
|
|
Majid Amini
|
|
Farinaz Anbarieh
|
|
Efat Amjadipoor
|
|
Hamed Mortazavi Alavi
|
|
Farid Amirsardari
|
|
Mehdi Azizi
|
|
Esmaeil Babaei
|
|
Arezoo Baghsheikhi
|
|
Behnaz Bakhtiyari
|
|
Jamal Dana
|
|
Salar Eshratkhah
|
|
Mojtaba Faizi
|
|
Moujan Farooghi
|
|
Hamid Ghalijari
|
|
Ali Ghanaat
|
|
Bagher Hemmati
|
|
Mahshid Hashemi
|
|
Yalda Hasheminezhad
|
|
Ehsan Cheraghi Iranshahi
|
|
Mahdiyeh Kalantary
|
|
Farzaneh Keyghobadi
|
|
Marziyeh Khanizadeh
|
|
Akram Kholghi
|
|
Fereshteh Maghami
|
|
Nahid Maghsoudi
|
|
Soleiman Mamrahimi
|
|
Elham Khalilil Mehr
|
|
Tayebe Khalil Mehr
|
|
Seyed Ali Miraee
|
|
Hamidreza Mosayebi
|
|
Abbas Naaseri
|
|
Khodayar Naroei
|
|
Fari Naz
|
|
Mahmood Nazari
|
|
Hossein Pourteimooryan
|
|
Hossein Rahimkhani
|
|
Mohammad Raei
|
|
Sajad Rafeei
|
|
Mostafa Saberi
|
|
Samane Saberi
|
|
Saeed Sadeghi
|
|
Mostafa Sattarian
|
|
Ali Shafei
|
|
Bani Shariat
|
|
Javad Takjoo
|
|
Atefeh Yaryan
|
|
Zhaleh Yosefi
|
|
Ebrahim Zamani
|
|
Mohsen Zarifian
|
|
Zahra Zarinpoor
|
ITALIJA/ITALY
|
|
|
Nicola Bucci
|
|
Paolo Dalponte
|
|
Emilio Isca
|
|
Audino M.Luisa
|
|
Pierpaolo Perazzolli
|
|
Carlo Sterpone
|
|
Sergio Tessarolo
|
|
Lucio Trojano
|
|
Leonardo Zaza
|
IZRAEL/ISRAEL
|
|
|
Alexandru Bartfeld
|
|
Yefim Gammer
|
|
Grigori Katz
|
|
Gaby Kasan
|
|
Ilya Katz
|
|
Kfir Weizman
|
JAPAN/JAPAN
|
|
|
Shinji Iwamoto
|
|
Joruju Piroshiki
|
KANADA/CANADA
|
|
|
Isa Cunanan
|
KENIJA/KENYA
|
|
|
William Abiha
|
KINA/CHINA
|
|
|
Ba Bilig
|
|
Bingling
|
|
Sun Chen
|
|
Yang Duoyi
|
|
Li Hai Feng
|
|
Gai Guibao
|
|
Hong Shun Hai
|
|
Ma Heng chao
|
|
Wu Jiliang
|
|
Jia Rui Jun
|
|
Liang Junqi
|
|
Li Jingshan
|
|
Li KuiJun
|
|
Shen Hong Li
|
|
Yang Liangyi
|
|
Yu Liang
|
|
Weng Lifeng
|
|
Lu Nan
|
|
Lou Pei dong
|
|
Liu Qiang
|
|
Wang Qi
|
|
Zhao Yun Sheng
|
|
Hou Shiming
|
|
Li Wei
|
|
Liang Weichi
|
|
Cai Weidong
|
|
Li Xiaoyang
|
|
Hou Xiaoqiang
|
|
Liu Xihua
|
|
Su Xuebing
|
|
Li Yingchuan
|
|
Wang Yong
|
|
Gai Yu
|
|
Shi Yuan
|
|
Shaowei Zhu
|
KOLUMBIJA/COLOMBIA
|
|
|
Luis Fernando H. Echeverri
|
|
Luis Eduardo Leon
|
|
Juan David Beitar Santos
|
|
Raul Fernando Zuleta
|
KOSTARIKA/COSTA RICA
|
|
|
Ferreol Murillo Fuentes
|
KUBA/CUBA
|
|
|
Alfredo Martirena Hernandez
|
|
Roberto Castillo Rodriguez
|
LITVA/LATVIA
|
|
|
Ilja Bereznickas
|
|
Vladimiras Beresniovas
|
MAĐARSKA/HUNGARY
|
|
|
Istvan Kelemen
|
MEKSIKO/MEXICO
|
|
|
Antonio Garci
|
|
Gabriel Lopez Martinez
|
|
Oscar Manuel Rodriguez Ochoa
|
MJANMAR/MYANMAR
|
|
|
Ngai Oo
|
MOLDAVIJA/MOLDOVA
|
|
|
Victor Crudu
|
NIGERIJA/NIGERIA
|
|
|
Nwokocha Azuka
|
NIZOZEMSKA/NEDHERLANDS
|
|
|
Peter Nieuwendyk
|
|
Anneke Van Steijn
|
NJEMAČKA/GERMANY
|
|
|
Rainer Demattio
|
|
Rainer Ehrt
|
|
Robert Hochstaedter
|
|
Helmut Jaček
|
|
Steffen Jahsnowski-Herschel
|
|
Souran Kurdpour
|
|
Pavel Taussig
|
|
Jan Tomaschoff
|
PERU/PERU
|
|
|
Julio Angel Carrion Cueva
|
|
Pepe Sanmartín
|
POLJSKA/POLAND
|
|
|
Henryk Cebula
|
|
Dariusz Dabrowski
|
|
Anna Domaszewska
|
|
Jacek Frackiewicz
|
|
Wojciech Gdowski
|
|
Miroslaw Hajnos
|
|
Janek Janowski
|
|
Zbigniew Kolaczek
|
|
Tadeusz Krotos
|
|
Pawel Kuczynski
|
|
Slawomir Luczynski
|
|
Jacek Majcherkiewicz
|
|
Zbigniew Piszczako
|
|
Czeslaw Przezak
|
|
Tomasz Rogowski
|
|
Maciej Trzepalka
|
|
Izabela Kowalska-Wieczorek
|
|
Zygmunt Zaradkiewicz
|
RUMUNJSKA/ROMANIA
|
|
|
Felix Artuche
|
|
Doru Axinte
|
|
Mihai-Gabriel Boboc
|
|
Olimp Boros
|
|
Ovidiu Ambrozie Borta
|
|
Cornel-Marin Chiorean
|
|
Victor Chiriloaie
|
|
Constantin Ciosu
|
|
Pavel Constantin
|
|
Simona Constantinescu
|
|
Marian Lupu
|
|
Carmen-Niculina Misaila
|
|
Horia Crisan & Bogdan Petry
|
|
Liviu Stanila
|
RUSIJA/RUSSIA
|
|
|
Vasiliy Alexandrov
|
|
Anatolii Belov
|
|
Konstantin Chakhirov
|
|
Rooshan Gatayllin
|
|
Aleksei Kivokurtsev
|
|
Yury Kosarev
|
|
Nikolay Popov
|
|
Anatoly Radin
|
|
Vladimir Semerenko
|
|
Alexander Shmidt
|
|
Victor Skopintsev
|
|
Igor Smirnov
|
|
Sergey Sokolov
|
|
Vladimir Tyurin
|
|
Vladimir Vasiliev
|
|
Ekaterina Vorobeva
|
SAD/USA
|
|
|
Andrea Arroyo
|
|
Bob Eckstein
|
|
Felipe Galindo
|
|
Roozbeh Jafarzadeh
|
|
Hazem Nassar
|
|
Huey Nguyenhuu
|
|
Raul de la Nuez
|
|
Marko Ramos
|
SAUDIJSKA ARABIJA/SAUDI ARABIA
|
|
|
Ameen Alhabarah
|
SIRIJA/SYRIA
|
|
|
Hasan Ali Ismail
|
|
Read Khalil
|
SJEVERNA MAKEDONIJA/NORTH MACEDONIA
|
|
|
Blaže Dokuleski
|
|
Miroslav Georgijevski
|
|
Zlatko Krstevski
|
|
Keti Radevska
|
SLOVAČKA/SLOVAKIA
|
|
|
Lubomir Kotrha
|
|
Frantisek Kudlac
|
|
Vladimir Pavlik
|
|
Ivan Popovič
|
|
Peter Zifčak
|
SLOVENIJA/SLOVENIA
|
|
|
Branko Babič
|
|
Zoran Jošić
|
|
Radko Oketič
|
SRBIJA/SERBIA
|
|
|
Dragan Ačimović
|
|
Sava Babić
|
|
Tošo Borković
|
|
Goran Ćeličanin
|
|
Saša Dimitrijević
|
|
Dušan Gadjanski
|
|
Ignjat Gatalo
|
|
Filip Karan
|
|
Vaso Krčmar
|
|
Ceca Krstić
|
|
Pal Lephaft
|
|
Uroš Maksimović
|
|
Goran Marković
|
|
Zoran Mihailović
|
|
Goran Milenković
|
|
Mileta Miloradović
|
|
Špiro Radulović
|
|
Miroslava Raković
|
|
Dušan Reljić
|
|
Borislav Stanković
|
|
Bobiša Todorović
|
|
Jakša Vlahović
|
|
Jugoslav Vlahović
|
ŠPANJOLSKA/SPAIN
|
|
|
Maria J. Mosquera Beceiro
|
|
Juan G. Benavides Formas
|
|
Arturo Molero
|
|
Zeljko Piric
|
|
Manuel Sainz Serrano
|
ŠVEDSKA/SWEDEN
|
|
|
Midhat Ajanović
|
TAJLAND/THAILAND
|
|
|
Passaprawas A-Chinoboonwat
|
|
Tawan Chuntraskawvong
|
|
Sittipunt Tumying
|
TURSKA/TURKEY
|
|
|
Ali Hakan Alan
|
|
Murteza Albayrak
|
|
Mehmet Atamer
|
|
Ahmet Aykanat
|
|
Erdogan Basol
|
|
Iscan Batuhan
|
|
Oktay Bingol
|
|
Zeki Bol
|
|
Hasan Ceylan
|
|
Yuksell Cengiz
|
|
Duru Ciftci
|
|
Oguzhan Ciftci
|
|
Faruk Duz
|
|
Musa Gumus
|
|
Sedat Gurevin
|
|
Cemalettin Güzeloğlu
|
|
Ibrahim Halil
|
|
Kerem Yuce
|
|
Serpil Kar
|
|
Ayten Kose
|
|
Ilker Mansuroglu
|
|
Ahmet Ozturklevent
|
|
Hilal Ozcan
|
|
Kaan Saatci
|
|
Cemil Safiturk
|
|
Ali Sur
|
|
Alper Susuzlu
|
|
Murat Tosun
|
|
Niyazi Turk
|
|
Mehmet Zeber
|
UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI/UAE
|
|
|
Antonio Rolando Jr
|
UKRAJINA/UKRAINE
|
|
|
Alexander Barabanshchykov
|
|
Valentyn Bezruk
|
|
Valeriy Chmyriov
|
|
Alexander Dubovsky
|
|
Oleg Goutsol
|
|
Vladimir Kazanevsky
|
|
Konstantin Kazanchev
|
|
Oleksy Kustovsky
|
|
Daniil Kuznetsov
|
|
Georhil Maiorenko
|
|
Valeriy Mohylnyy
|
|
Valery Momot
|
|
Gennady Nazarov
|
|
Petro Platika
|
|
Ihor Romanenko
|
|
Sergey Semendyaev
|
|
Oleh Smal
|
URUGVAJ/URUGUAY
|
|
|
Luis Haro Domínguez
|
|
Leslie Ricciardi
|
UZBEKISTAN/UZBEKISTAN
|
|
|
Makhmud Eshonkulov
|
|
Husan M.Sodiqov
|
|
Muzaffar Yulchiboev
|